Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  RadyoRadyo  Giriş yap  

7. Uluslararası İstanbul Go Turnuvası

2 posters
YazarMesaj
nomad

nomad

7. Uluslararası İstanbul Go Turnuvası Empty
MesajKonu: 7. Uluslararası İstanbul Go Turnuvası   7. Uluslararası İstanbul Go Turnuvası EmptySalı 4 Eyl. - 23:25

Biraz kendin yaz kendin oku modu oldu artık; benim yazılarım var her yerde, ama.. Yine de bunun duyurusunu yapmadan duramayacağım. 7. Uluslararası İstanbul Go Turnuvası hazırlıkları hızla sürüyor. Yerli ve yabancı katılımın yüksek olacağı umuluyor ve bu yönde çalışılıyor. Önkayıt için istanbulgo.org adresinde bulunan formu kullanabilirsiniz. Duyuru metni elime geçer geçmez buraya da alıntılamayı düşünüyorum.
http://www.igoku.itu.edu.tr
queen

MesajKonu: Geri: 7. Uluslararası İstanbul Go Turnuvası   7. Uluslararası İstanbul Go Turnuvası EmptyÇarş. 5 Eyl. - 21:50

turnuvanın yapılacağı yer aynı mı olacakmış. bu konuda herhangi bir bilgi bulamadım da sitede.
nomad

nomad

MesajKonu: Geri: 7. Uluslararası İstanbul Go Turnuvası   7. Uluslararası İstanbul Go Turnuvası EmptyPerş. 6 Eyl. - 15:41

Düzenlemeye geç başlanması dolayısıyla zaman olarak biraz sıkışmış durumda. Bu sene turnuva Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nin mekan sponsorluğu ile Fındıklı yerleşkesinde yapılacak.
http://www.igoku.itu.edu.tr

7. Uluslararası İstanbul Go Turnuvası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-