Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  RadyoRadyo  Giriş yap  

KGS'de admin sorunu

2 posters
YazarMesaj
nomad

nomad

KGS'de admin sorunu Empty
MesajKonu: KGS'de admin sorunu   KGS'de admin sorunu EmptySalı 22 Ağus. - 0:17

İlk öneri benden: bir araya gelin, arayol bulacak, moderatörlüğün hakkını verecek, İngilizcesi iyi ve kgs'de oyun oynamak dışında bulunmak için vakit harcayabilecek bir isim önerin wms'ye ve şu anki asistlerden de şikayetçi olun. Davanızda haklıysanız ve doğruluktan taviz vermeden derdinizi anlatırsanız sorun çıkacağını sanmıyorum. Çözülmezse KGS Türk Odası grupça boykot edilir ve başka odalarda buluşulur ya da hepten KGS protesto edilir ve başka bir oyun sunucusuna göç edilir. Lütfen Cyberoro olmasın ben windoze sistem kullanmıyorum orada oynama şansım yok Sad
http://www.igoku.itu.edu.tr
nomad

nomad

MesajKonu: Geri: KGS'de admin sorunu   KGS'de admin sorunu EmptySalı 22 Ağus. - 0:42

Bir de özet olarak olayları anlatacak birisi çıkacak mı? Elinizde loglar falan varsa daha bile iyi. Olayları anlatmakla kastım dayanak sunmadan veryansın edip kendi çıkarımlarınızı seslendirmeniz değil. Yazışılanlar ve yapılanlar.

Esenlikler!
nomad

nomad

MesajKonu: Geri: KGS'de admin sorunu   KGS'de admin sorunu EmptySalı 22 Ağus. - 1:07

Bu iki cümle arasındaki farkı bana gösterebilecek olan var mı? Biraz eğlenelim.

Alıntı :
All conversations on KGS are logged. Admins may check these logs when there are accusations of improper behavior; in the process of checking these logs, they may see conversations that are unrelated to the accusations, so even when there is no reason to look at your conversations, an admin may read anything you write.

Alıntı :
Tüm konuşmalarınızın kaydı tutulmaktadır. Yöneticiler bu kayıtları kontrol edebilir ve uygunsuz davranışlarınızdan dolayı suçlanabilirsiniz, kayıtlar kontrol edilirken, bu suçlama ile ilgili olmasa da, ya da sohbetlerinize bakmak için bir sebep olmasa da, bir yönetici yazdığınız her şeyi okuyabilir.

Görelim bakalım İngilizce bilenlerle bilmeyenlerin farkını.
suntru

MesajKonu: Geri: KGS'de admin sorunu   KGS'de admin sorunu EmptySalı 22 Ağus. - 10:07

hep birlikte bu soruna cozum bulalim

ortak mail fikri de olur ben desteklerim, kimse elestirilemez bir konumda degil, elestirilemez olanlar hayatin icindeki akisi kaybetmis sabitlenmis insanlardir ki bu sabitlenme suphesiz takintilari arttiracak ve gelisimleri de engelleyecektir.
suntru

MesajKonu: Geri: KGS'de admin sorunu   KGS'de admin sorunu EmptySalı 22 Ağus. - 10:27

go oyuncusu olarak bütünlüğün önemini hepimiz farketmişizdir, şu durumda go oyuncuları içersinde çıkan böylesi bir tatsızlık hemen süratle çözülmeli hepimiz üzerine gitmeliyiz

alpar kılınç ustanın kemiklerini daha fazla sızlatmayalım artık

KGS'de admin sorunu
1 sayfadaki 1 sayfası